Biežāk uzdotie jautājumi. (B.U.J.)
 
Vai ir iespējams veikt pasūtījumus internetā? Nē. Diemžēl pašlaik šāda iespēja netiek nodrošināta.
Kāpēc es nevaru aizpildīt "Ziņot par kļūdu" formu? Tam var būt vairāki iemesli. Vispirms pārbaudiet vai Jūs esiet aizpildījis visu formā esošos lauciņus kas apzīmēti kā obligāti, pārliecinieties vai Jūsu pārlūkprogramma atbalsta formu aizpildīšanas elementus, kā arī vai Jūsu ugunsmūris nebloķē datu izsūtīšanu, kas nepieciešams lai aizpildīta forma varētu tikt nosūtīta mums.
Ja Jūs izmantojot pārlūkprogrammu Opera pārliecinieties ka tajā ir aktivizēts ārējais e-pasta klients, vai arī ir aktivizēts pārlūkprogrammā ievietotais.
Kāpēc es nevaru atvērt sadaļu ZĀĢMATERIĀLI, APDARES MATERIĀLI, vai SĒTUN UN DĀRZU ELEMENTI? Šajās sadaļās ir izmantota HTML 4.01 tehnoloģija un pastāv iespējamība, ka Jūsu pārlūkprogramma to neatbalsta. Lai novērstu šo problēmu atjauniniet savas pārlūkprogrammas versiju.
Vairāki lapā izmantotie elementi, ieskaitot šīs sadaļas izmanto Macromedi Flash. Lai aplūkotu šos lapas elementus nepieciešams Macromedia Flash player plugin ko var lejupielādēt šeit.
Kāpēc atverot sadaļu ZĀĢMATERIĀLI, APDARES MATERIĀLI, vai SĒTUN UN DĀRZU ELEMENTI, lapa "uzkaras"? Šajās sadaļās ir izmantota Adobe Flash tehnoloģija un pastāv iespējamība, ka Jūsu pārlūkprogramma to neatbalsta, vai arī nav aprīkota ar Adobe Flash player plug-in. Lai novērstu šo problēmu dodieties šeit un lejupielādējiet, kā arī uzstādiet jaunāko šīs programmatūras versiju.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error 400 pieprasījumā izmantota kļūdaina sintakse (adrese sastādīta nepareizi)
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error 401 Autentifikācijas ar serveri laikā notikusi neatpazīta kļūda
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error 403 Serveris atteicis pieprasījumu.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error 404 Not found! Lapa netika atrasta.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error 408 Pārlūkprogramma pārtraukusi datu plūsmu.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error 500 Nevar iegūt pieprasīto HTML dokumentu servera konfigurācijas un /vai autentifikācijas dēļ. Kontaktējieties ar lapas administratoru.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error 501 Serveris neatbalsta pieprasīto komandu u.c pieprasījuma veidu, vai formātu.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error 502 Serveris pārpildīts, izmantojiet "refresh" ,lai pārlādētu lapu.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error 503 Pārtrūcis interneta savienojums ar norādīto serveri.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error: Connection Refused by Host Jums nav attiecīgo privilēģiju, lai piekļūtu serverim, vai arī Jūsu ievadītā parole un/vai citi autentifikācijas dati ir nepareizi.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error: File Contains No Data Norādītais fails eksistē, bet ir bojāts un/vai pārlūkprogramma nespēj to atvērt.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error: Bad File Request Pārlūkprogramma neatbalsta attiecīgo lapas komponenti.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error: Failed DNS Lookup Serveris nevar tikt atrasts. Pārlūkprogramma nespēj atrast norādītā servera DNS.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error: Host Unavailable Serveris ir pārpildīts un pašlaik nevar tikt veidots savienojums. Sasniegts maksimālais savienojumu skaits.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error: Unable to Locate Host Nevar sazināties ar serveri, nepareiza adrese, vai arī pārtrūcis interneta savienojums ar serveri.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error: Network Connection Refused by the Server Serveris ir aizņemts.
Pārlūkprogramma uzrāda Web server error 301 Fails ir pārvietots.
B.U.J.// Par mums // Jaunumi // Zāģmateriāli // Apdares materiāli // Sētu un dārzu elementi // Portfolio // Kontakti
Copyright © by Kristaps Horns 2007. Visas tiesības paturētas.